Styret

NAVN VERV E-POST TLF
Emil Kulusveen Leder / Kasserer emil.kulusveen (a) hotmail.com 954 07 801
Raymond Jakobsen Nestleder trenaren (a) gmail.com 468 09 101
Kjetil Aasen Styremedlem Kjetil-14 (a) hotmail.no 469 62 057
Morten Hagen Styremedlem supra_hagen (a) hotmail.com  907 13 869
Anders Rytterbakken Styremedlem ar9330 (a) gmail.com 474 77 294
Stian Tollefsen Sekretær stian.tollefsen (a) live.no 452 02 599
Per Fleischmann Kasserer / Sosiale medier per (a) fleischmann.no 468 55 371
       
Utvalgsledere:      
Edgar Moen Leder Fiskeutvalget edgarmoen (a) hotmail.com 907 93 533
Tom Johnny Myrvold Leder Hagleutvalget tjmyrvold (a) gmail.com 488 97 037
Eilert Westli Leder Rifleutvalget ei-west (a) online.no 990 99 153
Emil Kulusveen Jegerprøve emil.kulusveen (a) hotmail.com 954 07 801
Petter Krågå Leder Hundeutvalget Pettk9 (a) gmail.com 951 51 951
Hanne Kristin Medlien Leder Dameutvalget hannekristin.medlien (a) amot.kommune.no 906 12 844
Marianne Skydsrud Leder Ungdomsutvalget marianneskydsrud (a) gmail.com 479 08 993
Arne Sveen Leder Rovviltutvalget arne.sveen (a) afgruppen.no 951 90 083